Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Gość napisał:
dla KK nadszedł czas zmian i nic tego nie zmieni, stary system nie zawsze znaczy lepszy
Pogadac to sobie możesz. popisac nawet tu na forum Sztandaru Ludu. Bijesz pianę i tyle. Pomyśl logicznie jaki byłby z Ciebie reformator kościoła? Żaden. W wypowiedziach jesteś żałosny. "Żadnej dystynkcji w rozumowaniu. Składnia pozbawiona urody koniunktiwu". Jedyne co potrafisz to ubliżać ludziom. To o czym Ty mówisz? Nadajesz się na wodza rewolucji ale październikowej. Zresztą tak jak już pisałem lata komuny wyżarły Ci szare komórki. teraz myślisz że w tej dupokracji wolno Ci wszystko? To się przeliczysz i to bardzo. A tak na marginesie jesteś najgorszym z wszystkich pikieciarzy. Zajadły w atakach na innych, chamski w odzywkach i gbur intelektualny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
doktor napisał:
Po pierwsze zmień prasę którą czytasz na codzień. Po drugie naucz się czytac ze zrozumieniem, bo to nie boli. Ty nie będziesz mnie rozliczać z grzechów, bo nie masz prawa. Możesz sobie tylko pogadać i tyle. Jesteś jednym z wielu nie mających racji i nie mających nic do pwiedzenia. Po trzecie nigdzie nie bronię biskupa. Nie wiem czy jest masonem. Skoro Ty wiesz to podaj źródło swojej wiedzy. A powiedz mi kto zabrał ks. MŻ? No kto pytam? Są jakieś dowody czy tylko brednie wyssane z palca. Bajeczki dla małych dzieci piszecie o tym rzekomyjm zabraniu. To jest smieszne.
Ty tez nie bedziesz nikogo rozliczał z grzechów więc nie rób tego samego wobec kogoś, dowody są ale takiemu ciemniakowi jak ty nie warto ich pokazywać, szkoda czasu i energii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mała/mi napisał:
W Kościele Katolickim panuje okrutny reżim, biskup wygryzają się między sobą, kapłanów traktują jak swoich służących i ich zachowanie daleko odbiega od chrześcijańskiego, katolickiego i tego które tak sumiennie głoszą na co niedzielnych kazaniach. Jakże ciekawa jest postawa proboszcza z Ćmiłowa, który w pierwszych dniach trwania protestu przyjeżdżał, wspomagał wspierał protestujących,a teraz głosi słowa przeciwko nim na ambonie. Jak widać poczuł,że niedługo i na niego przyjdzie kres, zrobił to co miał zrobić i niestety,ale trzeba zrobić miejsce ustawionemu pupilkowi biskupa. Poczuł,że grunt pali mu się pod nogami i zaczął sprzyjać wielkiemu arcy, ale niestety i tak nic nie wskóra, został postawiony na nim ,,krzyżyk" i za rok, dwa będzie do odstrzału. Może protestujący w ferworze tego wszystkiego przeczekają ten okres i ks.Podstawka zagości w Ćmiłowie, z jak wielką ulgą odetchnęliby parafianie z Czerniejowa, czego nie można by było powiedzieć o naszym biskupie. No niestety,ale nasz ( niestety nasz) arcy nie cieszy się dobrą opinią i sympatią ani wśród kolegów ,,po fachu" ani wśród parafian, tak to jest jak niszczy się tych, którzy są tym kościołem. Może niech biskup zdecyduje się i da znać ile chce w łapkę za zmianę decyzji, o jakim samochodzie teraz marzy? może niech protestujący zrobią zrzutę i będzie po sprawie. o naszym biskupie można powiedzieć wiele, ale na pewno nie że jest chrześcijaninem i katolikiem,a to że jest przekupny i przyjmie każdy banknot z jakimkolwiek nominałem to już nawet dziecko z przedszkola ma taką świadomość. Naszemu KK potrzebne są reformy jak nic!!! Jak może osoba niekompetentna, niezrównoważona i korupcyjna takie decyzje? czuć KK stęchlizną i odpadami, które zostawia po sobie biskup.Drogi arcy jeszcze trochę, jeszcze parę lat a nie będziecie mieli już z czego utrzymać tych swoich bebzoli i pójdziecie po rozum do głowy. Bo już tłuszcza całkowicie zżarł wasze szare komórki.
Przepraszam bardzo, ale proboszcz z Ćmiłowa nigdy nie był zwolennikiem protestu... Nie potrafię zrozumieć skąd biorą się takie plotki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ty tez nie bedziesz nikogo rozliczał z grzechów więc nie rób tego samego wobec kogoś, dowody są ale takiemu ciemniakowi jak ty nie warto ich pokazywać, szkoda czasu i energii.
O Tobie już wystarczajaco napisałem. Większej miernoty intelektualnej nie ma na tym forum, wiec dyskusja z Tobą traci sens. Dowodów nie masz i taka jest prawda, a jadu i nienawiści w Tobie więcej niż w całym czerniejowskim namiocie. Ja się za to cieszę ze obojętne co jeszcze nabazgrolisz to i tak nie zmieni to decyzji biskupa bo to jego sprawa gdzie kogo przenosi a nie Twoja. I nieważne czy popieram jego działania czy nie. Jestes przegrany, uswiadom to sobie zanim napiszesz jakąś brednie tutaj. I na koniec powiem Ci jeszcze jedno. Miałem nie pisać bo nie ma tu nikogo do dyskusji, poza nielicznymi wyjątkami, ale widząc takiego perfidnego Gościa jak Ty bedę pisał i będę miał na Ciebie oko. W sumie masz jeszcze kilka dni nim zacznie się szkoła, więc spakuj tornister. No i przedstaw jakies dowody, bo pomyje na innych to wylewać potrafisz, ale pamietaj że Twoje szambo nikogo tu nie interesuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
słuchaj doktorku, nie było ciebie na tym forum i było dobrze, skoro napisałeś w którejs wypowiedzi,ze nie bedziesz sie odzywal to dotrzymaj słowa, a nie zachowujesz się jak stara zdewociała baka. Poza tym tak ślepo bronisz ks.Podstawki,że daje to sporod o myslenia, jestem osobba z poza parafii i znam ksiedza P z kazań i z zachowania w pewnych sytuacjach, nie wybielaj go skoro nie jestes sam kryształowy. Bucem jesteś Ty, bo obrażasz innych. A jak coś obiecujesz to dotrzymuj słowa, nie masz lepszego zajęcia niż siedzieć na forum i bronić swojego pupilka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przekopiowałam poniższą opinę, bo najlepiej odzwierciedla ona to co się dzieje na forum FORUMOWICZE WYLUZUJCE I NIE OBRAŻAJCIE SIE NAWZAJEM, BO TO RAZI I ŚWIADCZY O WASZEJ KULTURZE!!! "Ludzie zastanówcie się! Na jakiej podstwawie oskarżacie o te szydercze wpisy na Abp.Życinskiego i ks. Krzysztofa parafian protestujących w Czerniejowie. Jest wiele osób, ktore sieją zament w Kościeli Katolickim przez podszywanie się pod innych. Na jakiej podstwie wierzycie tym co piszą: że protestują w Czerniejowie, że chodzili z ks.Krzysztofem do podstawowki. Na forum kazdy jest anonimowy i może pisać co chce i podszywać się pod każdego. Pytam, czy wierzycie, że ja sama jestem PROTESTUJĄCĄ czynnie, a może jestem czerwonym kapturkiem w wilczej skórze"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~majka~ napisał:
słuchaj doktorku, nie było ciebie na tym forum i było dobrze, skoro napisałeś w którejs wypowiedzi,ze nie bedziesz sie odzywal to dotrzymaj słowa, a nie zachowujesz się jak stara zdewociała baka. Poza tym tak ślepo bronisz ks.Podstawki,że daje to sporod o myslenia, jestem osobba z poza parafii i znam ksiedza P z kazań i z zachowania w pewnych sytuacjach, nie wybielaj go skoro nie jestes sam kryształowy. Bucem jesteś Ty, bo obrażasz innych. A jak coś obiecujesz to dotrzymuj słowa, nie masz lepszego zajęcia niż siedzieć na forum i bronić swojego pupilka?
wreszcie się odezwała. :-) Prosze bardzo, napisałem że nie będę pisał ale że będę zaglądał i reagował na to jak ktoś krzywdzi innych. I to jest moja reakcja. Bedę tu tylko dlatego że Ty jesteś! Póki tu będziesz będę tu i ja! Dlaczego mnie przezywasz? Czy kiedykolwiek Ci ubliżyłem? To tylko swiadczy o Tobie. Pokaż mi mój wpis gdzie kogoś obrazam? No proszę. A Ty nie masz lepszego zajęcia niż szkalowanie niewinnego cżłowieka? ja mam wiele zajęć i zawsze znajdę czas na to aby odpowiedzieć tu na forum, nawet komus takiemu jak Ty. A ks. KP nie jest moim pupilkiem. Pupilkiem jesteś Ty i bedę obserwował Twoje wpisy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mała/mi napisał:
Chyba wracamy do czasów księdza Popiełuszki, kiedy nawet teraz księża zabierani są nocą ze swoich parafii, bez możliwości odprawienia zamówionej mszy. Czy to nie jest dziwne? Skoro wszystko powinno być tak jak trzeba, to dlaczego ksiądz Podstawka nie przybył w niedzielę na godzinę 11.30 kiedy była masz pożegnalna ks.Marka, wtedy ks.P zostałby powitany i na tym by się zakończyła sprawa. A tak biskup sam sobie strzelił gola- wywożąc człowieka nocą. To czego jeszcze innego można się spodziewać po nim i jego posłanniku? Broń ma i pozwolenie na nią też, to teraz kochani rodacy, jak będzie chodził po kolędzie to nie można go wpuścić, w obawie,że zastrzeli całą rodzinę, bo np. herbatka będzie niedosłodzona. Niech biskupa wysyła kolejnych księży, ale zdrowych psychicznie, a nie mających problemy z emocjami.
Pytania: czy ks. M zaprosił ks. P na pożegnanie/powitanie? Nie, bo jak przeczytałem na jednymz forów ks. P był tego dnia w innej parafii. Po co miało być drugie poźegnanie, skoro było w niedzielę? Tylko pytam. Czemu wisi transarent że ks. M "zabrali nocą", skoro jak tłumaczył wielokrotnie przedstawicielom protestujących dobrowolnie opuścił parafię? Czyż nie jest prawdą, że nominację zwalniającą z parafii dostał 22 czerwca w Wąwolnicy podobnie jak inni). I tak był jeszcze miesiąc w parafii. Pytam. Nie manipulujcie. Czy ktoś widział to pozwolenie na broń?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
EWKA napisał:
Nie.Jest na forum ogólnym,a ja chcę,żeby był także tutaj.Bo uważam,że jest tego wart. Napisany został 22.08.09 o 16.57.Załatwisz to.Dla mnie to czarna magia.
Po wieloletnich staraniach mieszkańców tego regionu 20 listopada 1611r.biskup Krzysztof Kazimierski dokonał konsekracji kościoła w Czerniejowie.Przez prawie czterysta lat,każdego roku w to miejsce przybywali wierni ,aby w tę grudniową noc zaśpiewać Bóg się rodzi...To tędy przechodziły przez wieki kondukty żałobne z pieśnią na ustach "Dobry Jezu...Po tej ziemi przechodziło tysiące orszaków weselnych,aby w tym kościele ,wsluchiwać sie w słowa przysięgi kończącej się słowami ...Tak mi dopomóż Bóg...W to miejsce od czterech wieków przychodzą szczęśliwi rodzice,aby kapłan uczynił na czołach ich dzieci znak krzyża i powiedział ...ja ciebie chrzczę w imię Ojca i Syna...czyli przyjmuję cię do społeczności katolickiej.To tutaj co roku rolnicy przynoszą swoje symboliczne plony w postaci wieńców dożynkowych,aby podziękować Bogu za obfite plony ,efekt ich całorocznej pracy.Tę(tą?)ziemię wokół kościoła i w nim deptały pokolenia naszych przodków.Ta ziemia wchłonęła hektolitry krwi,potu i łez..Przez prawie czterysta lat ludzie dobrowolnie ,wbrew przeciwnościom losu(pogoda,rozbiory, wojny)ciągnęli w to miejsce.Ciągnęli ,bo wierzyli i ufali Bogu!Dla katolików z tej parafii to ich lokalna ziemia święta. Dzisiaj na tej ziemi "prawdziwi"katolicy i pierwsi parafianie:Boguś,Danielek,Henio,Kazio i Rysio(porządek alfabetyczny)zorganizowali sobie biwak.W atmosferze pikniku rozbili namiot."Siedzą, piją ,lulki palą...."Pilnują,aby katolicki biskup nie wprowadził do kościoła katolickiego księdza jako nowego proboszcza.Wprawdzie nie znają go,niektórzy raz go widzieli....ale już wszyscy protestujący zdążyli go znienawidzić. Fundamentalną zasadą wiary katolickiej jest.....miłuj blizniego jak siebie samego... Kiedy patrzę na to miejsce i protestujących ......chce się wyć!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
doktor napisał:
wreszcie się odezwała. :-) Prosze bardzo, napisałem że nie będę pisał ale że będę zaglądał i reagował na to jak ktoś krzywdzi innych. I to jest moja reakcja. Bedę tu tylko dlatego że Ty jesteś! Póki tu będziesz będę tu i ja! Dlaczego mnie przezywasz? Czy kiedykolwiek Ci ubliżyłem? To tylko swiadczy o Tobie. Pokaż mi mój wpis gdzie kogoś obrazam? No proszę. A Ty nie masz lepszego zajęcia niż szkalowanie niewinnego cżłowieka? ja mam wiele zajęć i zawsze znajdę czas na to aby odpowiedzieć tu na forum, nawet komus takiemu jak Ty. A ks. KP nie jest moim pupilkiem. Pupilkiem jesteś Ty i bedę obserwował Twoje wpisy.
obserwuj obserwuj, przy okazji zajrzyj do słownika ortograficznego ,,doktorku" pfffff
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
obserwuj obserwuj, przy okazji zajrzyj do słownika ortograficznego ,,doktorku" pfffff
Może coś nowego wniesiesz do dyskusji? Czy dzisiaj także będziesz opluwać innych? Ciesze się że młodzież taka wyedukowana że złapała mnie na wpadce ortograficznej. Z polskiego widać lekcja odrobiona, ale tylko z ortografii. Z logiki, niestety już nie. Z zachwania także ocena niedostateczna. A kultury którą wynosi się z domu rodzinnego to już wogóle nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
doktor napisał:
Może coś nowego wniesiesz do dyskusji? Czy dzisiaj także będziesz opluwać innych? Ciesze się że młodzież taka wyedukowana że złapała mnie na wpadce ortograficznej. Z polskiego widać lekcja odrobiona, ale tylko z ortografii. Z logiki, niestety już nie. Z zachwania także ocena niedostateczna. A kultury którą wynosi się z domu rodzinnego to już wogóle nie ma.
Czy naprawdę nie masz doktorze świadomości tego, że to właśnie Ty jesteś najbardziej napastliwym dyskutantem?, i że to właśnie Ty opluwasz, napadasz, ziejesz jadem? i że to TY powinieneś się opamiętać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zibi napisał:
Czy naprawdę nie masz doktorze świadomości tego, że to właśnie Ty jesteś najbardziej napastliwym dyskutantem?, i że to właśnie Ty opluwasz, napadasz, ziejesz jadem? i że to TY powinieneś się opamiętać?
zacytuj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...Szkoda tylko czasu na was..........przykre to ale prawdziwe............ Teraz to nawet za granicą śmieją się nie tylko z Czerniejowa ale z całej Polski. Zagalopowaliście się w waszych oczekiwaniach, teraz nawet nie jesteście w stanie trzeźwo myśleć i wyciągać wniosków z zaistniałej sytuacji. Na początku pewnie nawet miło było pomyśleć o tym, że bronicie swojego ks..............ale teraz to już paranoja....... Wychodzą tylko na jaw urażone ambicje i chęć zemsty za wszelką cenę........... A CENA DLA CAŁEGO KOŚCIOŁA JEST WYSOKA. Nawet nie próbujecie tego dostrzec w swoim zacietrzewieniu i obsesyjnym obstawaniu przy swoim. Nie wam decydować o tym co dobre dla was i parafii-są od tego odpowiedzialni i dużo mądrzejsi. Przykre uczucie -prawda? Chcecie być "panami swojego losu" ..........i jeszcze nie dostrzegliście, że nie pozwoli na to TEN, który JEST NAJWAŻNIEJSZY. Bo jesteśmy tylko prochem marnym- wam wydaje się chyba,że złotem świecicie..........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ABC napisał:
...Szkoda tylko czasu na was..........przykre to ale prawdziwe............ Teraz to nawet za granicą śmieją się nie tylko z Czerniejowa ale z całej Polski. Zagalopowaliście się w waszych oczekiwaniach, teraz nawet nie jesteście w stanie trzeźwo myśleć i wyciągać wniosków z zaistniałej sytuacji. Na początku pewnie nawet miło było pomyśleć o tym, że bronicie swojego ks..............ale teraz to już paranoja....... Wychodzą tylko na jaw urażone ambicje i chęć zemsty za wszelką cenę........... A CENA DLA CAŁEGO KOŚCIOŁA JEST WYSOKA. Nawet nie próbujecie tego dostrzec w swoim zacietrzewieniu i obsesyjnym obstawaniu przy swoim. Nie wam decydować o tym co dobre dla was i parafii-są od tego odpowiedzialni i dużo mądrzejsi. Przykre uczucie -prawda? Chcecie być "panami swojego losu" ..........i jeszcze nie dostrzegliście, że nie pozwoli na to TEN, który JEST NAJWAŻNIEJSZY. Bo jesteśmy tylko prochem marnym- wam wydaje się chyba,że złotem świecicie..........
Wstyd dla Polski? Jesteś w błędzie, inne kraje mogą brać z nas przykład i są raczej ciekawi tego co aż tak złego mogło się wydarzyć,że doszło do takiego protestu. Nikt się nie zagalopował i nikt nie leczy chorych ambicji, chyba tylko p.Borzęcka, która nie dostała się dwukrotnie do rady gminy, a która chodzi nocami i rzuca paszkwile do czyichś ogródków, to raczej ta pani zagalopowała się w swoim zachowaniu. Parafianie z Czerniejowa mają rację, przy okazji tego wydarzenia wyszły na jaw inne rzeczy, które biskup starał ukryć.Nadszedł czas prawdy, niełaskawy dla wszystkich,ale za to sprawiedliwy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ABC napisał:
...Szkoda tylko czasu na was..........przykre to ale prawdziwe............ Teraz to nawet za granicą śmieją się nie tylko z Czerniejowa ale z całej Polski. Zagalopowaliście się w waszych oczekiwaniach, teraz nawet nie jesteście w stanie trzeźwo myśleć i wyciągać wniosków z zaistniałej sytuacji. Na początku pewnie nawet miło było pomyśleć o tym, że bronicie swojego ks..............ale teraz to już paranoja....... Wychodzą tylko na jaw urażone ambicje i chęć zemsty za wszelką cenę........... A CENA DLA CAŁEGO KOŚCIOŁA JEST WYSOKA. Nawet nie próbujecie tego dostrzec w swoim zacietrzewieniu i obsesyjnym obstawaniu przy swoim. Nie wam decydować o tym co dobre dla was i parafii-są od tego odpowiedzialni i dużo mądrzejsi. Przykre uczucie -prawda? Chcecie być "panami swojego losu" ..........i jeszcze nie dostrzegliście, że nie pozwoli na to TEN, który JEST NAJWAŻNIEJSZY. Bo jesteśmy tylko prochem marnym- wam wydaje się chyba,że złotem świecicie..........
Myślę tak samo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~mika~ napisał:
Wstyd dla Polski? Jesteś w błędzie, inne kraje mogą brać z nas przykład i są raczej ciekawi tego co aż tak złego mogło się wydarzyć,że doszło do takiego protestu. Nikt się nie zagalopował i nikt nie leczy chorych ambicji, chyba tylko p.Borzęcka, która nie dostała się dwukrotnie do rady gminy, a która chodzi nocami i rzuca paszkwile do czyichś ogródków, to raczej ta pani zagalopowała się w swoim zachowaniu. Parafianie z Czerniejowa mają rację, przy okazji tego wydarzenia wyszły na jaw inne rzeczy, które biskup starał ukryć.Nadszedł czas prawdy, niełaskawy dla wszystkich,ale za to sprawiedliwy.
Nie rozumiem Was protestujący... Opluwacie się wzajemnie zamiast umieć się zachować jak na człowieka przystało... Kościół to nie jest stado gdzie wygra silniejszy... Skoro już robicie protest to chociaż umiejcie jakoś normalnie protestować , a nie na siłę udowadniać wszystkim, że tylko Wy się liczycie... Oby z tego jakaś sekta tylko nie powstała....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytający napisał:
Nie rozumiem Was protestujący... Opluwacie się wzajemnie zamiast umieć się zachować jak na człowieka przystało... Kościół to nie jest stado gdzie wygra silniejszy... Skoro już robicie protest to chociaż umiejcie jakoś normalnie protestować , a nie na siłę udowadniać wszystkim, że tylko Wy się liczycie... Oby z tego jakaś sekta tylko nie powstała....
PIKIECIARZE!!!! ODEJDZIECIE STĄD W MROKU NOCY LUB W SROMOCIE DNIA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~mika~ napisał:
Wstyd dla Polski? Jesteś w błędzie, inne kraje mogą brać z nas przykład i są raczej ciekawi tego co aż tak złego mogło się wydarzyć,że doszło do takiego protestu. Nikt się nie zagalopował i nikt nie leczy chorych ambicji, chyba tylko p.B, która nie dostała się dwukrotnie do rady gminy, a która chodzi nocami i rzuca paszkwile do czyichś ogródków, to raczej ta pani zagalopowała się w swoim zachowaniu. Parafianie z Czerniejowa mają rację, przy okazji tego wydarzenia wyszły na jaw inne rzeczy, które biskup starał ukryć.Nadszedł czas prawdy, niełaskawy dla wszystkich,ale za to sprawiedliwy.
Twoja wypowiedź świadczy o tym, że jesteś albo bardzo młoda i nie rozumiesz pewnych spraw...albo bardzo uboga duchem......., więc Kościół dla ciebie nie znaczy nic prócz murów i przychodzenia do nich -bo pewnie tak wypada....Nie rozumiesz co złego wyrządzacie całemu Kościołowi..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ABC napisał:
Twoja wypowiedź świadczy o tym, że jesteś albo bardzo młoda i nie rozumiesz pewnych spraw...albo bardzo uboga duchem......., więc Kościół dla ciebie nie znaczy nic prócz murów i przychodzenia do nich -bo pewnie tak wypada....Nie rozumiesz co złego wyrządzacie całemu Kościołowi..
Jeśli wyrządzamy coś złego, to chyba jedynie biskupowi rujnujemy jego plany o dotacjach z tak dochodowej parafii.Nikt nie robi krzywdy KK, to że sprzeciwiamy się złej decyzji biskupa, świdczy o tym,że walczymy o dobro i prawdę, która aktualnie w hierarchii Kościoła zastępowana jest kłamstwem i obłudą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...